Sunricher Panel MONO na baterie B Sunricher SR-2805R

214,35 zł

/ szt

Produkt niedostępny

szt. 0

SR-2805R

5100000000186

SUNRICHER

więcej,
korzystniej

Zamów Rabat Oszczędzasz
10 szt 1% Do 21,44 zł
15 szt 2% Do 64,31 zł
20 szt 3% Do 128,61 zł

Ściemniacz obrotowy RF SR-2805R jest zdalnym sterownikiem ściemniacza z pokrętłem do włączania i ściemniania jednokolorowego oświetlenia LED. Zaprojektowany z wytrzymałego szkła hartowanego, ściemniacz obrotowy zapewnia płynne ściemnianie bez migotania od 0,1% do 100%. Każdy ściemniacz może sterować 1 strefą z nieskończoną ilością odbiorników. Łatwo jest regulować jasno  Więcej szczegółów

Osprzęt Sunricher

2 lata

Sunricher Panel MONO na baterie B Sunricher SR-2805R

Ściemniacz obrotowy RF SR-2805R jest zdalnym sterownikiem ściemniacza z pokrętłem do włączania i ściemniania jednokolorowego oświetlenia LED. Zaprojektowany z wytrzymałego szkła hartowanego, ściemniacz obrotowy zapewnia płynne ściemnianie bez migotania od 0,1% do 100%. Każdy ściemniacz może sterować 1 strefą z nieskończoną ilością odbiorników. Łatwo jest regulować jasność poprzez obracanie pokrętła i włączać/wyłączać poprzez kliknięcie pokrętła. Rozmiary europejskie, włoskie/australijskie, amerykańskie do montażu na ścianie są dostępne dla różnych standardów. Wbudowana bateria z importu zasila sterownik ściemniacza RF nawet przez 5 lat bez konieczności częstej wymiany baterii. Kompatybilny z odbiornikami jednokolorowymi easy RF, które są dostępne zarówno w wersji stałonapięciowej jak i stałoprądowej, ściemniacz obrotowy może sterować różnymi typami oświetlenia LED.  

Kluczowe cechy

Niezawodny & stabilny przełącznik i funkcja kontroli ściemniania, zakres kontroli 20m.

Bateria w pilocie jest o długiej żywotności.

Zwykle można go używać przez 5 lat.

Włączanie / wyłączanie oświetlenia powoli, bez błysku, spełniają komfort ludzkich oczu.

Zakres ściemniania 0,1-100%.

Użyj z wzmacniaczem mocy, aby rozszerzyć moc wyjściową bez ograniczeń.

Umożliwia sterowanie 1 strefą oddzielnie, każda strefa może być ustawiona na nieskończoną ilość odbiorników, każdy odbiornik maksymalnie może być sterowany przez 8 różnych pilotów.

Możliwość ściemniania i włączania/wyłączania przyciskiem po podłączeniu odbiorników.

Regulacja obrotowa, panel naścienny włoski/australijski, dostępny rozmiar występujący w Stanach Zjednoczonych montowany w ścianach.

  • Rodzaj sterownika: ściemniacz