Sunricher Pilot MONO 5-stref C Sunricher SR-2801

102,35 zł

/ szt

Produkt niedostępny

szt. 0

SR-2801

5100000000190

SUNRICHER

więcej,
korzystniej

Zamów Rabat Oszczędzasz
10 szt 1% Do 10,23 zł
15 szt 2% Do 30,70 zł
20 szt 3% Do 61,41 zł

 SR-2801 to zdalny bezprzewodowy ściemniacz LED z wyjściem sygnału RF do włączania i ściemniania jednokolorowego oświetlenia LED. Z kompaktowym eleganckim wyglądem i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, bezprzewodowy ściemniacz RF może kontrolować 5 stref oddzielnie i oferować płynne ściemnianie od 0,1% do 100% bez migotania dla pojedynczego k  Więcej szczegółów

Osprzęt Sunricher

2 lata

Sunricher Pilot MONO 5-stref C Sunricher SR-2801

 SR-2801 to zdalny bezprzewodowy ściemniacz LED z wyjściem sygnału RF do włączania i ściemniania jednokolorowego oświetlenia LED. Z kompaktowym eleganckim wyglądem i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, bezprzewodowy ściemniacz RF może kontrolować 5 stref oddzielnie i oferować płynne ściemnianie od 0,1% do 100% bez migotania dla pojedynczego koloru oświetlenia LED, co jest naprawdę wygodne dla ludzkich oczu. Z importowaną baterią wewnątrz, zdalny przełącznik ściemniacza może być zasilany przez okres do 2 lat i nie trzeba często wymieniać baterii. Kompatybilny z jednokolorowymi odbiornikami RF, które są dostępne zarówno w wersji stałonapięciowej jak i stałoprądowej, ściemniacz bezprzewodowy może sterować różnymi typami oświetlenia LED. Odległość sterowania bezprzewodowego od przełącznika ściemniacza do odbiornika może wynosić do 20 metrów.  

Kluczowe cechy

Niezawodny & stabilny przełącznik i funkcja kontroli ściemniania, zakres kontroli 20m

Bateria w pilocie jest o długiej żywotności.

Zwykle można go używać przez 5 lat.

Włączanie i wyłączanie oświetlenia odbywa się powoli, bez błysku, spełniając komfort ludzkich oczu.

Zakres ściemniania 0,1-100%.

Użyj z wzmacniaczem mocy, aby rozszerzyć moc wyjściową bez ograniczeń.

Umożliwia sterowanie 5 strefami oddzielnie, każda strefa może być ustawiona na nieskończoną ilość odbiorników, każdy odbiornik maksymalnie może być sterowany przez 8 różnych pilotów.

Umożliwiają ściemnianie i włączanie/wyłączanie przyciskiem po podłączeniu odbiorników

  • Rodzaj sterownika: pilot do odbiornika LED
  • Rodzaj produktu: ściemniacz do żarówek LED